Hakkımızda

Tunç Metal


Paslanmaz Ürünleri Çelik Çekme Boru San. ve Tic.Ltd.Şti.

Sektöre 1989 yılında giren TUNÇ METAL ÇELİK ÇEKME BORU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. önce çelik çekme boru ithalatı ile işe başlamıştır. Kısa zamanda müşteri portföyünün genişlemesi ve şirket hedeflerinin gerçekleşmesiyle birlikte, 1997 yılında TUNÇ METAL PASLANMAZ ÜRÜNLERİ ÇELİK ÇEKME BORU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adını almıştır. Sektörde paslanmaz boru, dirsek ve redüksiyon ithalatına da başlayıp, tüm alanlarda çalışmalarına halen devam etmektedir.

Firmamız ürün çeşidi ve kalitesi ile, Türkiye'nin kalbi durumunda bulunan sanayii ve sanayii kollarının ihtiyaçlarına uygun standartlarda ve fiyatlarda, en iyi kalitede paslanmaz boru ithalatı yapmaktadır. Söz sahibi olduğu pazarda otomotiv, tekstil, petro-kimya, gıda, tarım ve endüstri makinaları, yan sanayii, dondurulmuş ve likit hammadde tankları, kimya ve tıbbi cihazlar, mutfak ve aksesuar ekipmanları gibi, imalat ve pazarlamasını yapan firmaların talepleri karşılanmaktadır. Geniş stoklarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde temin etmeyi hedefleyen firmamız, siz müşterilerimiz için 1000'i aşkın malzeme çeşidini Almanya, Avusturya, Fransa ve İtalya'da bulunan, en iyi teknolojilerin kullanıldığı dünyaca ünlü firmalardan, dünya standartlarında, sertifikalı malzemeler olarak ithalatını yapmaktadır.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için firmamıza vermiş olduğunuz siparişler, daha ilk günden titizlikle ele alınır ve size en iyi şekilde cevap verilir. İstediğiniz standart dışı ölçülerde kesim yapılmaktadır. Burada bizim için önemli olan müşterinin ihtiyacının karşılanmasıdır.

Firmamız geniş stokları ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteye ve dürüst ticarete verdiği önem bakımından, diğer benzer firmalar arasında ayrıcalıklı olarak örnek teşkil edebilecek konumdadır.

Stoklarımız paslanmaz çelik dikişli ve çekme boru, dirsek, redüksiyon, Titanyum boru ve çelik çekme borudan oluşmaktadır. Kaliteler ise 304, 304 L, 309, 309 S, 310 , 310 S, 316, 316 L, 316 Ti, 321 olup ayrıca müşterilerimizin bu ürünleri kullanacağı yerlerde alternatif olarak farklı kalitelerde ürünlerde sunabilmekteyiz. Teknik kadromuz ve çalışanlarımız ile birlikte size en doğru ürünü gösterip, danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan diğer kalite malzemelerden bazıları ise ; 1.4462, 1.4539, 1.4876.....

Firmamız 1989 yılından bu yana, üründe kaliteye önem verip, kaliteyi uygun fiyata satmanın getirdiği huzur ve güvenle yıllık ortalama 200 ton ürün ithal edip sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır.Halen Zeytinburnu Demirciler Sitesi’nde bulunan toplam 900 metrekarelik kapalı ve açık alanıyla siz müşterilerimize yönelik, satışlarımız devam etmektedir.

Amacımız: Kaliteli malzeme seçiminde ki titizliği, dürüst ticaret konusunda ki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmaktır.

Ürünlerimiz TÜV sertifikalıdır


ISO 9001 standartlarına göre imal edilen ürünlerimiz, kalite yönetimi konusunda sertifikalandırılmıştır.
tuv-kalite-yonetimi